Vítejte na stránkách

 INSTITUTU ALTERNATIVNÍHO VZDĚLÁVÁNÍ a centra MANDALA.

Již dvacet let se Univerzita Nové doby snaží propojovat nejdůležitější objevy moderní fyziky a biologie s humanistickými vědami, srovnávacím náboženstvím, uměním a základními poznatky nejstarších civilizací do Integrálního pohledu na stále rychleji se vyvíjející vesmír, současná společenství, tělesné zdraví i duši jednotlivce.

Tento proces poznávání spolu s hlubokými meditativními stavy a transformační silou lásky umožňuje každému ze studentů  pracovat na sobě,  najít „klíč k jeho individuálnímu osudu“ a smyslu života, vést k osobnímu růstu, duchovní transformaci a osvobození od utrpení.

                          "Dlouho jsem klepal na boži dveře, a když se otevřely,                                zjistil jsem, že na ně klepu zevnitř."(Rúmí)   

V ZÁŘÍ 2017 OTEVÍRÁME NOVÉ JEDNOLETÉ STUDIUM

INFORMACE k jednoletému studium : září 2017 - červen 2018

INFORMACE k jednoletému studium : září 2017 - červen 2018
Momentálně je kapacita počtu přihlášených studentů již naplněna. V případě, že máte o studium zájem, zařadíme vás mezi náhradníky. Děkujeme za pochopení.

UPOZORNĚNÍ K PRVNÍ PŘEDNÁŠCE V ZÁŘÍ:

Milí studenti, na první přednášce v září BUDEME PROCVIČOVAT TESTOVÁNÍ BYLIN, POTRAVIN A POTRAVINOVÝCH DOPLŇKŮ.  Přineste si proto s sebou na přednášku  potraviny, potravinové doplňky a byliny  NA TESTOVÁNÍ.

Těšíme se na shledanou v sobotu.

***********************************

Informace pro naše studenty obsahuje podrubrika:   INFORMACE PRO PŘIHLÁŠENÉ STUDENTY.